Yerden Isıtma Sistemleri İzobozz Feltbi

Yerden ısıtma sistemlerinde hem ısı yalıtımı için mükemmel çözüm üreten İzoBOZZ ile uygulama yapılan alanda ayrıca mükemmel ses yalıtımı da sağlanmaktadır.
Tozumaması ve Yangınlarda Zehirli gaz çıkarmaması ise güvenliğinizi arttırır.

-50°C ila 150°C çalışma sıcaklığı ve kimyasal yapıştırıcı içermemesi sebebiyle tercih sebebidir.

izoBOZZ nanoteknoloji yolu ile içi boş kanallı, polyester liflerden üretilen bir ısı ve ses yalıtımı malzemesidir.% 100 non-woven polyester elyaftır.

Neden IzoBOZZ u yerden ısıtmada tercih etmelidisiniz. Çünkü tek ürünle bir çok sorun ve maliyetten kurtulursunuz.

1- Bozuk yüzeyde bile kullanılır. Çünkü diğer EPS köpük ürünlerde yüzeyin düz olması gerekirken izoBOZZ için yüzey düzgünlüğü gerektirmez.

2- Mükemmel ısı yalıtımı da sağlar . Çünkü izoBOZZ’un ısı iletkenlik değeri 0,034 w/mK

3- Ses Yalıtımı sağlar . Çünkü İzoBOZZ polyester elyaf keçe , binalarda şap altına konularak ” İki kütlenin birbirine çarpması veya kapı çarpması, ayak sesi, eşya çekilmesi, sürtünmesi gibi doğrudan katı ortamda, örneğin döşemede ortaya çıkan, bina taşıyıcı sistemine ve yapı elemanlarına iletilen, dolayısıyla katı ortam doğuşlu seslerin üretilmesine neden olan sesleri ” engelleyen mükemmel bir çözümdür.TSE Laboratuvarlarında yapılmış Şap Altı Yalıtım Test raporuna sahiptir. Rapor Tarihi: 05 / OCAK / 2016 Rapor No: 169108 Test Metodu: TS EN ISO 10140-3:2013-06, TS EN ISO 717-2:2013-06 Test Sonucu: ΔLw = 29 dB

4- Dört farklı kalınlık ve yüksek yoğunluk aralığı .

7 mm  – 10 mm ( 100 kg/m³)- 15 mm (65 kg/m³) – 20 mm ( 75 kg/m³)

5- Terlemeye sebep olmaz. Nefes alır. Çünkü açık hücreli yapısıyla betonun sürekli nefes almasına izin verir

6- Sudan etkilenmez. Suda bozulmaz.

7- Yüzer şapa uygundur. Çünkü Şapın altına kullanılacak malzemenin darbe sesini duvarlara da iletmememesi için şap altı malzemesinin süpürgelik payı kadar duvar yüzeyine de dönemesi gerekir izoBOZZ uygulamasında ek banta gerek yoktur.

8- Şap altında kullanılacak malzemenin ısı köprüsü oluşturmaması gerekir. izoBOZZ 1×15 m ölçüleriyle ve boşluksuz birleşimi ile ısı köprüsü oluşturmaz.

9- Asla parçalanmaz ,çürümez . 600 yıl ömürlüdür.

10- Kolay uygulanır. Halı serer gibi serilir.

Yerden Isıtma Resim Galerisi

Avantajlarımız