Makine Dairesi Ses yalıtımı

Büyük fabrikalarda ve iş yerlerinde makineler için ayrı bölümler oluşturulurken makine ses yalıtımı konusunun çözülmesi gereklidir. Çünkü bu alanlardan çıkan sesler, fabrika ya da iş yerlerinde çalışanların motivasyon gücünü düşürürebilir.

Makine odası gürültüsü ciddi rahatsızlık verir.Binanın her yerine dağılarak tüm bina çalışanlarını rahatsızlık edecek noktaya gelir.Gürültü çalışanların sağlığı ve güvenliği için tehlike arz etmektedir.

 

İş yerleri çalışanları için güvenli ortamlar oluşturmalıdır.Gereksiz kazalar, özellikle kalıcı işitme zararları ve psikolojik problemler oluşmaya başlar.

Makine Dairesi Ses Yalıtımı

Makine Dairesi Ses Yalıtımı

Ayrıca makinaların kendisi performansı da belli bir süre sonra titreşimden etkilenmeye başlayacaktır.Bunlar hep zarar olarak geri dönmektedir.

Feltbi ses yalıtım polyester elyaf keçe kullanılarak makine odasındaki seslerin azalması sağlanır. Böylelikle çalışma esnasında personellerin motivasyon gücü düşüklüğü sorunu ortadan kaldırılmış olur. Bunu yaparken yüksek ses yalıtım değerlerine sahip izobozz polyester elyaf keçe kullanılması çok önemlidir.

Yalıtım ciddi bir iştir.Doğru malzemeyi seçmek ve doğru uygulama yapılacak yalıtımın en önemli aşamasıdır.

Ayrıca seçilen malzemenin sudan ve rutubetten etkilenmemesi de çok önemlidir.Malzemenin çürümemesi,küflenmemesi,böceklenme yapmaması çok önemlidir.Ayrıca nefes alan malzemenin kullanılması ayrı bir avantajdır.İçerdeki hava hep temizlenecektir.Yangın sınıfı Bsıfır olmalıdır.

Keçe ürünler ile ses yalıtımı ile birlikte ısı yalıtımının da olması ayrıca bir avantaj sağlamaktadır. İş yeri maliyetleri azalmaktadır.

İş yerlerinizde disiplinli ve verimli çalışmalar sahip olmak için Feltbi Yalıtım ile sizlerin yanındayız.

Makine Dairesi Ses Yalıtımı

Avantajlarımız