Call Center Ses yalıtımı

Çağrı merkezleri, kurumsal firmaların can damarıdır. Tüm işlemler neredeyse burada yürütülür ve müşteri ile ilişkiler bu odalarda sağlanır. Bu nedenle işlevli bir call center ses yalıtımı için odalarının en iyi şekilde hazırlanması gerekiyor. Özellikle de ses yalıtımı konusunda hassas olunması gerekmektedir.

Bir şirkette en çok personelin bir arada bulunduğu yer call center bölümüdür. Müşterilerle birebir görüşmelerde bulunulan bu alanlarda gürültü ve uğultular diğer ortamlara göre çok daha yüksek ve fazla olur. Tabi bunun önüne geçmek ve çözüm üretmek imkansız değil. Akustik paneller akustik ses yutma oranı yüksek dekoratif keçe malzemeler ile hem akustik performansı yüksek aynı zamanda dilediğiniz görselde ürünler ile yapılacak izolasyon bu işlem için yeterli olabilmektedir.

call center ses yalıtımı

call center ses yalıtımı

Şirketlerin önemli bir ayağını oluşturan çağrı merkezi odaları, ses yalıtımı ve akustik konusunda en iyi şekilde hazırlanması gereken ve en iyi malzemelerin kullanılmasının şart olduğu yerlerdir.

En uygun fiyatlar için arayın

Feltbi Akustik ayrıcalıklarıyla beklentilerinizi karşılarken uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle müşterilerimizin işlerini en iyi şekilde teslim etmekteyiz. Firmamız hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak ve çağrı merkezi ses ve yankı yalıtımı işlerinizi yaptırmak için iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

 Paravan, akustik paneller, seperatör ve akustik keçelerdir . feltbi ses ve akustik çözümleri olarak müşterilerimize sunduğumuz çözümler, sizleri memnun edecektir.

Çağrı merkezlerinde sadece duvar, tavan ve zemin ses yalıtımı kullanılmaz. Bunun yanında seslerin birbirine karışmaması için de masalar arası seperatör kullanılır. Bu araçlar sayesinde yan yana olunmasına rağmen seslerin birbirine karışmaması sağlanır ve müşterinin istekleri veya müşteriye söylenenler daha net şekilde ulaştırılır.

Ses emici özelliklere sahip akustik paneller sayesinde işleriniz daha olumlu sonuçlanacak, telefonda müşterilerinize hizmet veya bilgi verirken daha net anlaşılması sağlanacaktır.

call center ses yalıtımı

Avantajlarımız