İzobozz Feltbi Isı Ses Yalıtımı Keçesi Üretimi

Isı ses yalıtımı konusunda ekolojik, uzun ömürlü aynı zamanda ekonomik bir çözüm arıyorsunuz? Yani bizi arıyorsunuz. Demiştik.

Bu sayfamıza da uğradıysanız bu sizin satın almak istediğiniz ürün ile ilgili daha detaylı araştırma yapmak istediğinizi gösterir.

Bu sayfamızda sizi fabrikamızdaki üretim hikayemizle ve tesisimizin videoları ile buluşturacağız.

Üretimi merak ediyorsanız aşağıdan devam edin. Ürünlerimizi teknik olarak incelemek istiyorsanız incele butonundan ulaşacağınız sayfada sizi teknik özelliklerin detayı ile buluşturuyor olacağız.

ürüntanıtım

Üretim Hikayemiz

ses ısı yalıtımı keçe üretim

Her insanın bir hikayesinin olduğu gibi bizim ürünümüzün de bir hikayesi vardır.

Aslında hikaye taa ninelerimize kadar ulaşmaktadır. Ninelerimiz kalın yumaklardan şişlerle incecik yelekler örüp bizi soğuktan koruyorlardı. Doğal, hafif harika çözümler bulmuşlardı.

Şimdi biz neler yapıyoruz. Ninelerimizin yumaklarını elde etmek için, PET şişeleri toplayıp, onları belirli sıcaklıklarda eritip ,içinden elyafları çekip ki bunlar polyester elyaf olarak adlandırılır belirli işlemlerden geçirdikten sonra bunları şişlerle değil de non woven teknolojik makinalarla birbirine iğneleyerek bir nevi çelik bağlantılar oluşturup, 1-1,5 metre kalınlığındaki bir ham maddeden incecik ürünler çıkarıyoruz. Aynı kalın bir yumaktan çıkan incecik yelekler gibi.

Ürünlerimiz polyester elyaf özelliği taşıyor. Siz aslında bizim ürünlerimizi her yerde kullanıyorsunuz asla yabancısı değilsiniz. Arabanızın tüm aksamlarında, çocuk bezlerinde, ev tekstilinde, montlarınızda, spor kıyafetlerinizde, maskelerde vb. Biz sadece ne yaptık. Bu kullandığınız ürünlerin insana, çevreye dost olmasının önemini bilerek bu ürünleri inşaat sektörünün de hizmetine sunduk.

Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için geri dönüşümün önemini bilerek malzemelerimizi %100 geri dönüştürülebilir, çevreye ve insana zarar vermeyecek şekilde sizlerin kullanımına sunarak bizimde katkımız olmasını istedik.

Hep beraber daha bilinçli, daha yaşanabilir bir Dünya için el ele verelim istedik.

ses ısı yalıtımı keçe üretim
ses ısı yalıtımı keçe üretim

Avantajlarımız