Odyometri Kabini

Odyometri Kabini
Bu kabinler ,kendi kendine yeten bir ortam sağlayarak konuşma testlerini duymak için kullanılırlar.

Odyometri Kabinlerin Ayırt Edici Özellikleri
Özel havalandırma sistemi, aydınlatma, geniş çift camlı akustik pencere, akustik kapı, vb sahip olmalıdır.

Hasta konforu çok önemlidir.

Sessiz Kabin Ana Yapısı
Kabin çok etkili Akustik Çelik panelden oksitler ve partiküllerden arındırılarak RAL 7032 renk kalitesiyle çok özel fırınlanmıştır.

İçten içe: 120cm x 120 cm x h210cm ve istenilen ölçülerde üretilmektedir.

Kabin camı 70×50 akustik lamine

Kapı 70x180cm

Sessiz Kabinin Özellikleri
Pencere önünde 80×50 cm ölçüsünde masa vardır. Kapı panik barlı rahat açılır sistem ile üretilmiştir. Havalandırma silent fanlıdır. Aydınlatma mevcuttur. Taşınabilme kolaylığı .Kabin içi yer döşemesi. Kumanda masası ve panosu. Her türlü Cihaza uyumlu JAC girişi

Odyometri Kabini Konforu

Testi yapan kişinin, test olan kişinin hareketlerinin kolaylıkla analiz ederek simülasyon yapmayı önlemek amacıyla kullanılır.

Odyometri Kabini Sağlığı

Kabinlerde insan sağlığına zara vermeyen ve partikül yaymayan malzemelerin kullanılması çok önemlidir. Kullanılan malzemelerin toz tutmaması ve bakteri barındırmaması da tercih sebebidir. Malzemelerin sağlığa ve çevreye zararlı olmaması gerekmektedir.

Firmamız Odyoloji Merkezi – kabini yalıtımı yapmaktadır ve istenirse sadece sessiz kabin imalatı yapılmaktadır. Kabinler istenilen ölçülerde tek cidarlı olarak yapılabilmektedir. Kabinler Paneller halinde üretilip birbirine geçmesi suretiyle monte edilmekte ve yalıtımı yapılmaktadır.

Kabin üretimleri sabit ve hareketli olarak yapılabilmektedir. Hareketli yani tekerlekli olanları bir yerden başka bir yere kolayca götürebilirsiniz