Konferans Salonu Ses Yalıtımı

Proje, sunum, söyleşi, gösteri gibi durumlarda kullanıma müsait olan ve çokça tercih edilen konferans salonları, geniş alanlar kaplayan ve çok sayıda insanı içerisinde bulundurma kapasitesine sahip olan salonlardır. Konferans salonu ses yalıtımı çok önemlidir.Çok fazla insanın aynı anda bir arada bulunabilmesi, bu durumu bir dezavantaja dönüştürmektedir çünkü insanların sesleri birbirine karışarak gürültü kirliliğine neden olacak ve hem sunum, söyleşi, gösteri yapan kişilerin konsantrasyonunu bozacak, hem de seyircilerin rahatsız olmasına neden olacaktır.

Konferans Salonu Ses Yalıtımı

Konferans Salonu Ses Yalıtımı

Öncelikle uzman bir akustik danışmanla çalışmalısınız Mevcut ofisler ölçülmeli, ihtiyaç belirlenmeli ve akustik pano,baffle,akustik bölme elemanı,kanopi ve dekoratif keçe duvar kaplaması vs ile uygulama yapılacağı ölçümlerle belirlenmelidir . Bu uygulamada teknik detaylar ve görsellik ön plandadır.Aynı zamanda kolay uygulama, kısa zaman göz ardı edilmemelidir.

Çözümlerimiz müşterilerimizin beklentilerini karşılarken en uygun fiyatları sunarak ekonomik anlamda yardımcı oluyoruz. 

Ses izolasyon panelleri kullanılırken salonun şıklığından ödün vermeden işlem yapabilmek çok önemlidir. Bunun için teknolojinin son sınıf ürünlerinden yararlanmak gerekiyor. Akustik malzeme seçiminde dekoratif malzemeler veya ahşap akustik paneller akustik  kaplamalar kullanılarak   doğru çözümler sağlanır

Feltbi firması olarak kullandığımız malzemeler; Kumaş kaplı paneller ses emici  malzemeler olduğu için seslerin net bir şekilde anlaşılması sağlanmakta olup, dışarıya gidecek sesler de ayrıca ses yalıtım malzemeleri kullanılarak engellenmektedir.

Dünyamızı ve gezegenimizi korumak için geri dönüşüm malzemeleri kullanmayı tercih etmeliyiz.Feltbi Isı, Ses ve Deprem Yalıtımı yapan keçe duvar kaplaması ,%100 geri dönüşüm malzemesidir.Kalınlığı 3 mm, ısı yalıtım değeri 0.037 ,ses yalıtım değeri tuğla + feltbi 42,3 dB, ses problemlerinizde akustik özelliği sayesinde konfor sağlar,malzememiz nefes alır, kanserojen değildir, Oeko-Tex (bebek kıyafetlerinde bulunması zorunlu olan standart) özellliğine sahiptir, antibakteriyaldir, toz tutmaz, zor alevlenici sınıfındadır, su ile temasında yapısında bozulma olmaz, yüksek yapışma mukavemetine sahiptir, uygulama kolaylığı vardır, uzun ömürlüdür,aynı zamanda geri dönüşüm malzemesidir ve Çevre dostudur, darbeye karşı dayanıklıdır. Deprem direnci sağlar.Deprem esnasında duvarlarınızın dağılmasını engeller. Kısa sürede uygulanması ile size zaman kazandırırken ,boya kokusu,toz-toprak ve uzun süren tadilat derdinden kurtulursunuz. Banyo gibi ıslak hacimlerde de fayanslarınızı kırmadan üzerine kullanabilirsiniz.Hayal ettiğiniz görseli duvarlarınıza yansıtırken hem siz hem de ülkenin ekonomisine yapılan yalıtımın katkısı büyük olur.Enerji tasarrufu yapmanızı sağlar.Gelecek nesillere sağlıklı ve yaşanabilir bir dünya bırakmanıza yardım eder.

Konferans Salonu Ses Yalıtımı

Avantajlarımız