Karavan Isı yalıtımı ve Karavan Ses yalıtımı

Karavan günümüzün en gözde tatil seçeneklerinden ve hayat tarzlarından birisi olmuştur.Bu tercihte en önemli şey karavan alırken veya yaparken karavan izolasyonun tam olarak yapılmış olmasıdır.

Karavanlarda ürün seçerken sağlığa zararlı olmaması en önemli özelliktir.Ürünlerimiz %100 geri dönüşüm malzemesinden elde edilen, sağlığa zararı olmayan, nefes alan, aynı zamanda ısı ve ses yalıtımı yapan, yangın sınıfı B0s1d0 olan, TSE Belgeli ve her türlü sertifikasyona sahip Türk malı polyester elyaf keçe ürünlerdir. Özellikle inşaat sektöründe kullanılan ürünlerimiz son yıllarda artan talep doğrultusunda karavan sektöründe de yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Tozumayan ve kaşıntı yapmayan, Oeko-tex 100 standardına sahip ürünlerimiz nemden, rutubet ve sudan etkilenmez. Hidrofobik özelliktedir. Esnek olmasından dolayı kolay uygulanır. Kokusuzdur. Karavan yapılması ile ilgili süreden kazanç sağlar. Uzun ömürlüdür. Ses yalıtım özelliğinden hiçbir şey kaybetmeden görevine devam eder.Karavanlar için en doğru tek üründür.

feltbi-karavan-uygulama-4-768x1024

Karavan ısı yalıtımında izobozz keçe neden değerli?

 

Isı ve ses yalıtımını tek bir malzeme ile sağlarsınız.%100 geri dönüşüm malzemesidir.Türk malıdır.Sağlığa zararsız.Nefes alır.Yüksek ısı yalıtım değerleri yanında sağladığı mükemmel ses yalıtımı .Isıl iletkenlik değeri 0,034 ile 0,037 aralığındadır.Yazın sıcak ,kışın soğuktan korur. Yoğuşma yapmaması.Isı farklarından etkilenmemesi . Yangın sınıfının Bs1d0 olması.Alev yürütmez,zehirli gaz çıkarmaz,damlama yapmaz.

izobozz keçe karavan ısı yalıtım Avantajları

İçerdeki hava kalitesinin hep yüksektir.Doğa ve insan dostu olması

Kesim işini yaparken maske,gözlük,eldiven,vb gibi koruyucu ekipmanlara gerek olmaması.Tahriş etmez, kaşındırmaz.

Darbelere karşı dayanıklı olması ve sizin için koruyucu olması.Allerjen olmaması ve partikül bırakmaması.Kesiminin ve uygulamasının çok kolay olması

Gerçek ısı yalıtımı yapar. Enerji tasarrufu sağlar.

Uygulamanın kısa sürmesi.Uygulama sırasında zararlı maddeler ile temasta olmama. Zamandan tasarruf edersiniz.

Sudan ve nemden etkilenmemesi.Bakteri,mantar,küf,haşere barındırmaz.

Her türlü yapıştırıcı ile kolayca yapıştırılması.

Uygulama Örnekleri

şap altı ses ısı yalıtım
ses yalıtımı
ekoloji-kece-yalitimi-ses-isi
ekoloji-kece-yalitimi-ses-isi
sapalti-isi-ses-yalitimi
sapalti-isi-ses-yalitimi
akustik ses yalıtım2
akustik ses yalıtım
sesyalitim
sesyalitim
previous arrow
next arrow

Avantajlarımız