Spor Salonu Ses yalıtımı

Özel spor aktivitelerinin yapıldığı spor salonlarının yanı sıra özel ve devlet okullarında da bulunan spor salonlarında en büyük problem iç sesin yankılanarak tekrarlanması halidir. Ayrıca yine içerideki sesin çıkarı çıkması, dışarıdaki sesin de içeri gelmesi engellenmesi gerekir.Spor salonu ses yalıtımı çok önemlidir.

Spor salonlarına özel uygulama ile spor salonu ses yalıtımı rahat ve huzurlu bir ortamda insanların sportif faaliyetlerini yerine getirerek rahatlamasını sağlayabilmektedir. Profesyonel çözümlerle spor komplekslerine özel olarak uygulanan ses izolasyonu uygulamaları ile spor salonu ses yalıtımını önemli ölçüde sağlamaktadır.buradaki çözümlerimiz ses yutum katdayıları yüksek olan feltwall dekoratif keçe malzemeleri ile istenilen görselde akustik çözümler yapabiliriz

Okul Ses Yalıtımı Okul Akustik Yalıtımı

Okul Ses Yalıtımı Okul Akustik Yalıtımı

izolasyon malzemeleri olarak duvarlara uygulanabilecek akustik keçe çeşitleri ile  ortamdaki sesin insan sağlığını edici boyutlara ulaşmasını engellersiniz. Müşterilerin veya okul ortamında öğrencilerin sesten rahatsız olması engellenebilir.. Ortam içerisindeki sesleri izole ederek rahat ve huzurlu bir ortamda sportif aktiviteler rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Öncelikle gerekli incelemeleri yapmak üzere firmamız  dans salonuna giderek gerekli tetkikleri yapmaktadır. Bundan sonraki işlemde ise kullanılacak malzemeler uygun bir şekilde seçilir. Genellikle akustik keçe çeşitleri ve  ses yalıtım keçeleri ile ses yalıtımı sağlanır.

Dünyamızı ve gezegenimizi korumak için geri dönüşüm malzemeleri kullanmayı tercih etmeliyiz.Feltbi Isı, Ses ve Deprem Yalıtımı yapan keçe duvar kaplaması ,%100 geri dönüşüm malzemesidir.Kalınlığı 3 mm, ısı yalıtım değeri 0.037 ,ses yalıtım değeri tuğla + feltbi 42,3 dB, ses problemlerinizde akustik özelliği sayesinde konfor sağlar,malzememiz nefes alır, kanserojen değildir, Oeko-Tex (bebek kıyafetlerinde bulunması zorunlu olan standart) özellliğine sahiptir, antibakteriyaldir, toz tutmaz, zor alevlenici sınıfındadır, su ile temasında yapısında bozulma olmaz, yüksek yapışma mukavemetine sahiptir, uygulama kolaylığı vardır, uzun ömürlüdür,aynı zamanda geri dönüşüm malzemesidir ve Çevre dostudur, darbeye karşı dayanıklıdır. Deprem direnci sağlar.Deprem esnasında duvarlarınızın dağılmasını engeller. Kısa sürede uygulanması ile size zaman kazandırırken ,boya kokusu,toz-toprak ve uzun süren tadilat derdinden kurtulursunuz. Banyo gibi ıslak hacimlerde de fayanslarınızı kırmadan üzerine kullanabilirsiniz.Hayal ettiğiniz görseli duvarlarınıza yansıtırken hem siz hem de ülkenin ekonomisine yapılan yalıtımın katkısı büyük olur.Enerji tasarrufu yapmanızı sağlar.Gelecek nesillere sağlıklı ve yaşanabilir bir dünya bırakmanıza yardım eder.

Okul Ses Yalıtımı Okul Akustik Yalıtımı

Avantajlarımız