Müzik Stüdyosu Ses Yalıtımı

Müzik stüdyosu ses yalıtımı bir çok noktada önem arz etmektedir. Çünkü yapılan iş gereği mümkün olduğunca dış seslerden bağımsız bir ortam oluşturulmalıdır.

Bir çok ürüne alternatif olarak keçe ile yapılan ses yalıtımları  dayanıklılığı ve ekolojik değeri ile size bir çok artı sunar. Aynı zamanda sizin ortamınıza özel hazırladığımız çözümler ile ses yalıtımı ve akustik yalıtım konusunda size ihtiyacınız olandan fazlasını sunarız.

Gerçekleşebilecek olumsuz ses koşullarını engellemek ve kaydın kalitesini arttırmak için akustik yalıtım ve müzik stüdyosu ses yalıtımında sizlerle birlikteyiz. 

Elbette her ortam ve her sesin kendisine has bir yalıtım kullanılarak nötrülize edilmesi gerekmektedir. Burada sadece aynı zamanda ses yalıtımı değil akustik yalıtımdan da bahsediyoruz. Çünkü etraftan geri eko yapabilecek her çınlama kayıt kalitesini düşürmekle kalmayacak aynı zamanda sesin kayıt cihazına olması gerektiği gibi aktarılmasını önleyecektir.

Bu nedenle sadece bir duvar ses izolasyonu dışında stüdyonun incelenerek ek akustik yalıtım ürünlerinin de kullanılmasını gerekmekterdedir.

Uzmanlarımız ile size bu konuda yardımcı olarak sorunlarınızı çözüyoruz. 

Avantajlarımız