Akustik Ofis Seperatörü

Akustik Ofis Seperatörünün varlığı ofis çalışanlarınızın odaklanmasını pozitif etkiler. Modern ofisler , çalışanların kolayca etkileşim kurabileceği, işbirliği yapabileceği ve iletişim kurabileceği açık alanlarla karakterize edilir. Aslında, çalışmalar bize açık plan ofislerin en gürültülü çalışma alanları olduğunu ve üretkenliği% 66’ya kadar azaltabildiğini göstermektedir. Gürültülü. Ofisler için akustik panel çözümleri, çalışanların rahatlığını sağlamak için en kolay ve etkili yoldur.”

Çalışan dikkat dağıtımı birçok kuruluş tarafından araştırılmıştır. Sonuçlar tutarlı ve şaşırtıcı. Açık çalışma alanlarındaki tüm çalışanların yaklaşık yüzde 70’i, üretkenlik üzerindeki en büyük etkinin, iş arkadaşlarının konuşmaları olduğunu bildirmektedir.

call center ses yalıtımı

call center ses yalıtımı

Yeni işyerleri ve mevcut işyerlerinde değişiklik yapılmasını planlarken, çalışanın memnuniyeti ve işletmenin başarısı için daha iyi bir sonuç elde etmesine yardımcı olabilecek birkaç basit akustik yöntem var.

Ofis akustiği, işyerinde performans ve verimliliğe katkıda bulunur. Karmaşık bilgi çalışmasını desteklemek için birçok insan sessiz yerler arar. Başkalarını rahatsız etmeden planlanmış veya kendiliğinden etkileşime girme yeteneği, ekip çalışması ve ilişki gelişimi için önemlidir.

Akustik yalıtımının yapıldığı  ortamlarda, çalışanlar basit görevlerin yerine getirilmesinde yüzde 38’e, karmaşık görevlerde yüzde 27’ye varan iyileşmeler bildirmiştir. İstenmeyen gürültüyü azaltmanın tek yolu akustik kaplama değildir. Ofis yerleşimi, döşeme malzemeleri, duvarlar, tavanlar ve davranış protokolleri fark yaratabilir.

İş yerlerinde gürültü seviyesine göre çalışma süreleri; 80 desibelde 7,5 saat
90 desibelde 4 saat
95 desibelde 2 saat
100 desibelde 1 saat
105 desibelde 30 dakika
110 desibelde 15 dakika
115 desibelde 7,5 dakika

Ofis, Toplantı Salonları ve benzeri çalışma ortamlarında yüksek ses ve gürültü iletişimi zorlaştırdığı gibi çalışmanın verimini düşürmektedir. Ayrıca gelişmiş kentlerin komplek dizaynı ve şehir yoğunluğu çevreden gelen gürültü kirliliğini artırmakta ve çalışanlarınızın iş kalitesinide etkilemekte. “Hacim Akustiği” ürünlerimizle bu sorunu ortadan kaldırıyoruz. Ortamdaki sesin ölçeği ne olursa olsun o ortamda gürültü kirliliğini sıfıra indirecek çeşitli ürünlerimizle ile iş yeri ve ofislerinizde  daha verimli bir ortam sağlıyoruz.

call center ses yalıtımı

Avantajlarımız