İzobozz Feltbi Isı Ses Yalıtımı Keçesi Sertifikalar

Isı ses yalıtımı başlığında en iyi ürün olmaktan gurur duyduğumuz İzobozz Feltbi markasına ait sertifikalarımızı burada sizlerle paylaşacağız.

Sadece sözlerimizle ve kendi deneyimlerimizle değil aynı zamanda güvenilir kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz raporlarla ürünlerimizin güvenilirliğini gözler önüne seriyoruz.

Izobozz Feltbi keçe ürünleri Isı Ses yalıtımı konusunda yapacağınız en iyi seçim.

Sertifikalarımız

YANGIN TEPKİ SINIFI TS-EN 133823-2010

Kullanacağımız ürünün olası yangınlar durumunda ne tepki vereceği hayati bir nitelik taşımaktadır. Sevdiklerinizin veya üretimine vesile olduğunuz ürünlerinizi ve hizmetlerinizi alan müşterilerinizin güvenliğini önemsiyoruz. Çünkü her canlı önemsenmeye değer.

ŞAP ALTI DARBE TESTİ TS-EN ISO 10140-3

Yaşam alanlarımızda en değerli şeylerden bir tanesi sessizliktir. Bunun en önemli unsuru komşularımızın yaptığı gürültülerdir. Feltbi İzobozz ürünlerinin yukarıdan yürüme taşıma ve darbelere karşı nasıl etkili olduğunu ve sizin de çocuklarınızın güvenle evde koşabileceğini gösteren test belgemiz.

BASINÇ ALTINDA SÜNME TAYİNİ TS-EN 1606-2013-06

Değerli kaynaklarımızı harcayarak almış olduğumuz ürünün kullanım ömrü hepimiz için önemlidir. Bu nedenle İzobozz Feltbi ısı ses yalıtımı ürünlerimizin zaten bildiğimiz uzun ömürlülüğünü sizler için test ettirdik.

ISIL İLETKENLİK W BÖLÜ TS-EN 12667

En önemli isteklerimizden birisi yuvamızı sıcak tutmaktır. Çünkü bu hem ısınma masraflarını düşürür hem de evimizi gerçek bir yuva haline dönüştürür. Bu konuda bize güvenebilirsiniz. Bizi tercih ederek yaptığınız yatırımın yararını diğer mutlu yüzlerce müşterimiz gibi siz de göreceksiniz.

SU BUHARI GEÇİRGENLİĞİ TS-EN 12086

Yapınızın en gizli düşmanlarından bir tanesi ama bizleri tercih ederek kendinizi bu sinsi düşmandan da koruyabilirsiniz. Feltbi İzobozz ısı ses keçelerini seçerek eviniz, işyeriniz ve her türlü konut için en uygunu tercih ediyor olacaksınız.

STANDART ŞARTLARDAN SAPMA TS-EN 1604

Basitçe ürün ömrünü bu testten görebilirsiniz. Çünkü değerli kaynaklarımızı harcayarak almış olduğumuz ürünün kullanım ömrü hepimiz için önemlidir.

Bu nedenle İzobozz Feltbi ısı ses yalıtımı ürünlerimizin zaten bildiğimiz uzun ömürlülüğünü sizler için test ettirdik.

TSEK BELGESİ

Kalite uygunlu belgesi TSE nin zorunlu kıldığı en baz özelliklere ulaştığınızı belgeler.

İzobozz Feltbi ısı ses yalıtım ürünlerimiz bu standartları layıkıyla karşılamaktadır. Yani güvenle bizi tercih edebilirsiniz.

Avantajlarımız