Marina Tekne Ses yalıtımı

Yaz aylarında insanlar tatil yaparken tekne ve marina gezintisi yapmayı tercih ederler. Ancak tekneler ve marinalar motorların çalışmasından dolayı fazlasıyla ses duyarlar. Bunun için tekne ve marina ses yalıtımı yapılması gerekir.

Makineler için ayrı bölümler oluşturulurken ses yalıtımı konusunun çözülmesi gereklidir. Çünkü bu alanlardan çıkan sesler, hem çalışanları hem de tekne sahiplerinin motivasyon gücünü düşürebilir. Rahatsılık çok ciddi boyutlara ulaşabilir.

Tekne ve marina ses yalıtımı yapılırken feltbi polyester elyaf keçe kullanılması gerekir. Ses izolasyon polyester elyaf keçe kullanılarak rahatsız edici gürültüler ortadan kaldırılabilir.

Yalıtım ciddi bir iştir.Doğru malzemeyi seçmek ve doğru uygulama yapılacak yalıtımın en önemli aşamasıdır.

Ayrıca seçilen malzemenin sudan ve rutubetten etkilenmemesi de çok önemlidir.Malzemenin çürümemesi,küflenmemesi,böceklenme yapmaması çok önemlidir.Ayrıca nefes alan malzemenin kullanılması ayrı bir avantajdır.İçerdeki hava hep temizlenecektir.Yangın sınıfı Bsıfır olmalıdır.

Keçe ürünler ile ses yalıtımı ile birlikte ısı yalıtımının da olması ayrıca bir avantaj sağlamaktadır.

Ayrıca teknelerin içine dekoratif desenli keçelerimizden çeşitli uygulamalar yaparak ses yalıtımını hem de istenilen görselde sağlamaktayız.

Teknenizin tüm bölümlerine uygulayabileceğiniz dekoratif keçelerimizle hem ısı ve ses yalıtımı yaparken hem de rutubet ve nem ve de düşme sırasında çarpma olaylarına karşı da koruma sağlayacaksınız.

Feltbi Yalıtım olarak bu alanda da yalıtım hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin tatilini yaparken tekneden çıkan rahatsız edici seslere maruz kalmadan istedikleri gibi bir tatil gerçekleştirebilmeleri için Feltbi ısı ve ses yalıtım olarak sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.

marina tekne ses yalıtımı

Avantajlarımız