Dans Salonu Ses Yalıtımı

Motivasyonu arttırıcı gücü ile uzmanların tavsiye ettikleri dans, salonlarda veya evde kişisel olarak yapılabilir. Ancak mekan veya salon nerede olursa olsun ses yalıtımı konusunda iyi bir şekilde izole edilmesi şarttır. Akustik panel ve akustik duvar kaplamaları kullanılarak  duvarlarda ses yalıtımı sağlanır. böylece dans yapılacak ortamdaki sesin diğer alanlara aktarılması engellenirken aynı zamanda yankı çınlama gibi problemlere  çözüm sunar Dans salonu ses ve yankı yalıtımı ile büyük oranda seslerin çevreye gitmesi engellenerek salonda çalışanlar eğitimlerine daha fazla motive olabilir. Feltbi akustik ve ses yalıtım çözümleri olarak en iyi şekilde gerekli izolasyon işlemlerini yaparak bu konuda müşterilerimize destek oluyoruz.

Dans salonu ses yalıtımı nasıl yapılır?

Öncelikle gerekli incelemeleri yapmak üzere firmamız  dans salonuna giderek gerekli tetkikleri yapmaktadır. Bundan sonraki işlemde ise kullanılacak malzemeler uygun bir şekilde seçilir. Genellikle akustik keçe çeşitleri ve  ses yalıtım keçeleri ile ses yalıtımı sağlanır..

Dans salonu ses yalıtımı için kullanılan Felbi Dekoratif keçe özellikleri

Dünyamızı ve gezegenimizi korumak için geri dönüşüm malzemeleri kullanmayı tercih etmeliyiz.Feltbi Isı, Ses ve Deprem Yalıtımı yapan keçe duvar kaplaması ,%100 geri dönüşüm malzemesidir.Kalınlığı 3 mm, ısı yalıtım değeri 0.037 ,ses yalıtım değeri tuğla + feltbi 42,3 dB, ses problemlerinizde akustik özelliği sayesinde konfor sağlar,malzememiz nefes alır, kanserojen değildir, Oeko-Tex (bebek kıyafetlerinde bulunması zorunlu olan standart) özellliğine sahiptir, antibakteriyaldir, toz tutmaz, zor alevlenici sınıfındadır, su ile temasında yapısında bozulma olmaz, yüksek yapışma mukavemetine sahiptir, uygulama kolaylığı vardır, uzun ömürlüdür,aynı zamanda geri dönüşüm malzemesidir ve Çevre dostudur, darbeye karşı dayanıklıdır. Deprem direnci sağlar.Deprem esnasında duvarlarınızın dağılmasını engeller. Kısa sürede uygulanması ile size zaman kazandırırken ,boya kokusu,toz-toprak ve uzun süren tadilat derdinden kurtulursunuz. Banyo gibi ıslak hacimlerde de fayanslarınızı kırmadan üzerine kullanabilirsiniz.Hayal ettiğiniz görseli duvarlarınıza yansıtırken hem siz hem de ülkenin ekonomisine yapılan yalıtımın katkısı büyük olur.Enerji tasarrufu yapmanızı sağlar.Gelecek nesillere sağlıklı ve yaşanabilir bir dünya bırakmanıza yardım eder.

dans salonu ses yalıtımı

Avantajlarımız