şap altı ses ısı yalıtım
ses yalıtımı
HATIRAORMANITABELA8

Yapacağınız Her Alışverişte Doğaya ve İnsanlığa Nefes Oluyorsunuz.

Her Alışverişte Adınıza 1 Fidan Dikiyoruz.

Doğa ile Dost Yalıtım izoBOZZ Feltbi Keçeleri !

ekoloji-kece-yalitimi-ses-isi

Doğa Dostu ve Ekolojik geri dönüştürülmüş ürünler

Isı ve ses yalıtımı ürünlerimiz %100 doğa dostudur
sapalti-isi-ses-yalitimi
Daha huzurlu sessiz ve sıcak ortamlar sunuyoruz.

Şap Altı Isı ses yalıtımı keçeleri ile Çocuklarınız Özgürce Koşsun.

Şap Altı Darbe Ses ve Isı Yalıtımı 29 dB Darbe Sesi

10 Yıl Sonra Basınç Altında Sünme %2,86

Yüksek Darbe ses değeri 35,9 dB

akustik ses yalıtım2

Şimdi Mekanlar Çok Akustik

Yüksek ısıl iletkenlik değerine sahip (λ 0,034 ) ,nefes alan malzeme (µ 1,1 )

insan sağlığına ve çevreye zararı yok.Antibakteriyel-Sudan etkilenmez.
Isı ve ses yalıtımını aynı anda yapar. Nem direncine sahip ve uzun ömürlü.
sesyalitim

Var mı Sessizlik Gibisi?

Ses Yalıtımında Keçe Devrimi
TSE / REACH ve ROHS Belgeli Ürünler

komsusesirahatsızlık
Komşu Sesine Kesin Çözüm

İZOBOZZ Feltbi Keçeleri. Bilgi ve çözüm için bizimle iletişime geçebilirsiniz...

previous arrow
next arrow
call center ses yalıtımı

Çağrı merkezleri, kurumsal firmaların can damarıdır. Tüm işlemler neredeyse burada yürütülür ve müşteri ile ilişkiler bu odalarda sağlanır. Bu nedenle işlevli bir call center ses yalıtımı için odalarının en iyi şekilde hazırlanması gerekiyor. Özellikle de ses yalıtımı konusunda hassas olunması gerekmektedir.

Bir şirkette en çok personelin bir arada bulunduğu yer call center bölümüdür. Müşterilerle birebir görüşmelerde bulunulan bu alanlarda gürültü ve uğultular diğer ortamlara göre çok daha yüksek ve fazla olur. Tabi bunun önüne geçmek ve çözüm üretmek imkansız değil. Akustik paneller akustik ses yutma oranı yüksek dekoratif keçe malzemeler ile hem akustik performansı yüksek aynı zamanda dilediğiniz görselde ürünler ile yapılacak izolasyon bu işlem için yeterli olabilmektedir.

Okul Ses Yalıtımı Okul Akustik Yalıtımı

Okullarda ses ve akustik yalıtımı. Çocuklar duymadıklarında öğrenemezler. Gürültünün okuma ve öğrenme performansına olumsuz etkisi vardır. Feltbi okullarda görsel akustik tasarımlarla akustik kriterleri sağlayan bilişsel performansı arttıran ürünlerdir.

Feltbi Akustik konfor, Görsel konfor, İç hava kalitesi, Isıl Konforu sağlayan ses yutumu yüksek keçe dekoratif çözümler sunar.

Okul spor salonları, derslikler, koridorların duvar ve tavanları dekoratif polyester elyaf keçe kaplamalarıyla istenilen görselde akustik sağlar.

Bir araştırmaya göre, aşırı gürültü ve yankı nedeniyle sınıflardaki konuşmaların anlaşılabilirliği İndeksi %75 ’dir. Bir başka deyişler öğrenciler öğretmenlerin söylediklerinin %75’ini anlamakta, %25’ini anlamamaktadırlar.

disco bar ses yalıtım

Restoran ve Cafeler, genelde şehir yaşamının tam içinde kurulmuş olsalar da yine de çevreye yayılan sesler ve çevreden gelen sesler civar esnaflarını veya müşterilerinizi rahatsız edebilir. Bu nedenle salon sahiplerinin ses yalıtımı konusunda en ince ayrıntılara önem vermeleri gerekmektedir.

Restoran Cafe ses yalıtımı ile müşterilerinizin konforlu bir ortamda istedikleri gibi hizmet almalarını sağlayabilirsiniz. Duvar, tavan ve zemin ses yalıtımı malzemeleri kullanarak yapılan uygulamalarla artık siz de müşterileriniz de daha rahat edecek.

Verdiğiniz kaliteli hizmet kazancınızı etkileyecek faktörlerdendir. Bizi tercih ettiğinizde rakiplerinizle mücadelenize bir adım önde başlar ve müşterilerinize sunacağınız kaliteli ortamı garanti altına alırsınız.

Ofis Ses İzolasyon

Konferans Salonu ses yalıtımı genelde konsantrasyon gerektiren bir alan olduğu için oldukça önemlidir. Proje, sunum, söyleşi, gösteri gibi durumlarda kullanıma müsait olan ve çokça tercih edilen konferans salonları, geniş alanlar kaplayan ve çok sayıda insanı içerisinde bulundurma kapasitesine sahip olan salonlardır. Konferans salonu ses yalıtımı çok önemlidir.Çok fazla insanın aynı anda bir arada bulunabilmesi, bu durumu bir dezavantaja dönüştürmektedir çünkü insanların sesleri birbirine karışarak gürültü kirliliğine neden olacak ve hem sunum, söyleşi, gösteri yapan kişilerin konsantrasyonunu bozacak, hem de seyircilerin rahatsız olmasına neden olacaktır.

ses izolasyon ses kayıt studyosu2

Müzik stüdyosu ses yalıtımı bir çok noktada önem arz etmektedir. Çünkü yapılan iş gereği mümkün olduğunca dış seslerden bağımsız bir ortam oluşturulmalıdır.

Bir çok ürüne alternatif olarak keçe ile yapılan ses yalıtımları  dayanıklılığı ve ekolojik değeri ile size bir çok artı sunar. Aynı zamanda sizin ortamınıza özel hazırladığımız çözümler ile ses yalıtımı ve akustik yalıtım konusunda size ihtiyacınız olandan fazlasını sunarız.

Gerçekleşebilecek olumsuz ses koşullarını engellemek ve kaydın kalitesini arttırmak için akustik yalıtım ve müzik stüdyosu ses yalıtımında sizlerle birlikteyiz.

akustik ses yalıtım2

Disco bar salonları, her ne kadar şehir yaşamından biraz daha uzan yerlerde kurulmuş olsalar da yine de çevreye yayılan sesler, çevre esnaflarını veya oturanları rahatsız edebilir. Bu nedenle salon sahiplerinin ses yalıtımı konusunda en ince ayrıntılara önem vermeleri gerekmektedir. Disco bar ses yalıtımı ile müşterilerinizin eğlencede sınır tanımadan istedikleri gibi eğlenmelerini sağlayabilirsiniz. Duvar, tavan ve zemin ses yalıtımı malzemeleri kullanarak yapılan uygulamalarla artık siz de müşterileriniz de daha rahat edecek.

Ürünümüzün avantaj sağladığı tüm olumsuz koşullardan sizi koruyoruz.