DIŞ CEPHE MANTOLAMA İZOBOZZ KEÇE FARKI

Temmuz 13, 2021 ile admin

Dış Cephe mantolama izobozz keçe yalıtım

Dış Cephe Mantolamada izoBOZZ keçe yalıtım malzemesi ile uzun ömürlü,dubelsiz ve kolay uygulama ,çevre ve insan sağlığına zararı olmayan ,nefes alan binalar, yüksek iç hava kalitesi ile konforlu yaşam sizleri bekliyor.

izoBOZZ Keçe Özellikleri

izobozz malzeme nefes alan, dubelsiz yekpare uygulanabilir.Isıl iletkenlik değeri çok iyidir.Flexible (esnek)özelliği sayesinde tüm yüzeylere kolayca uygulanabilir.Pencere kenarlarını tam anlamı ile kapatıp doğru yalıtım malzemesidir.

izoBozz sudan etkilenmez.Su ile karşılaştığında özelliklerini yitirmez.Böcek ,fare,vb haşereler bünyesine zarar vermez.

Binanıza yük getirmez,hafiftir.Ciddi enerji tasarrufu sağlar.Aynı zamanda ses yalıtımı da yapar. Dübelsiz olması nedeni ile ısı ve ses köprüsü oluşturmaz.

Dübelsiz dış cephe mantolama

izobozz keçe yalıtım özellikleri

Lifli yapısından dolayı duvar yüzeyine tutunması çok kuvvetlidir.Deprem sırasında duvar parçaları lifli yapısı üzerinde tutunabilir.Böylece en azından ilk şoku atlatabilecek bir zaman kazandırır.

Uygulamada eldiven,gözlük,maske gibi ek ekipmanlara ihtiyaç yoktur.Çünkü,ham maddemiz bebek kıyafetlerinde olması gereken Oeko-tex belgesine sahiptir.Ustalarımızın sağlığı bizim için çok önemlidir.

Kolay uygulama ve uygulama süresi kısalığı diğer malzeme çeşitlerine göre avantajdır.

Taraklı mala ile çekilen yapıştırıcı üstüne izobozz keçe uygulaması

izobozz keçe yalıtım Özellikleri

Güneş ışınlarından etkilenmez.Uzun ömürlüdür.Nem,küf sorunları için idealdir.

Formunu ve özelliğini yıllarca korur.Sürüdürülebilir bir dünya için sürdürülebilir malzemeler sınıfındadır.

Yangın sınıfı Bs1d0’dır. Alev yürütmez,damlama yapmaz.Zehirli gaz çıkarmaz.Yangında ölümlerin %95’i çıkan zehirli gaz etkisi ile boğulma ve bayılma sonucu yanarak oluyor.