Üretimde Yenilenebilir Enerji Kullanıyoruz

Mart 26, 2022 ile admin

IzoBOZZ FeltBI olarak sadece ürünlerimizle değil üretimimiz ile de sürdürülebilirliği ve geri dönüşümü destekliyoruz. Amacımız sadece akustik ses ve ısı yalıtımı sağlayan keçe üretimek değil, %100 geri dönüşüm ürünler ve maksimum geri dönüştürülebilir enerji kaynakları kullanarak işlerimizle birlikte yaşadığımız dünyayı devredeceğimiz çocuklarımıza yeşil bir miras bırakmaktır.

IzoBOZZ tekstil A.Ş. olarak fabrikamızın çatısına uyguladığımız güneş panelleri sayesinde üretimimizde harcadığımız fosil kaynaklı enerjiyi minimuma düşürmeyi hedefliyoruz. Gelirimizi daha yeşil bir dünya hedefiyle geridönüştürülebilirliğe yatırıyor geleceğimizi inşa ederken sizlerin desteğiyle yeniliklere öncü oluyoruz.

Çevreci ve sağlıklı ürünlerimizle yalıtım ihtiyacı olan her alanda sizlerleyiz.

#yeşil #feltbi #izobozz #keçe #yalıtım #sesyalıtımı #ısıyalıtımı #geridönüşüm #mantolama #dekorasyon #izolasyon #şapaltı #dışcephe #içcephe #akustik  #felt #feltinsulation  #nonwoven #insulation #ısı #ses #reach #certificate #sağlıklı #antikanserojen #asmatavan #sertkeçe #petfelt #yenilenebilirenerji #sürdürülebilir