Türkiye’nin en büyük ikinci camiisinde Feltbi Keçeler kullanılıyor!

Şubat 21, 2022 ile admin

Türkiye’nin ikinci en büyük camiisi olarak projelendirilen ve inşaatına başlanan Gaziantep Şahinbey’deki Akkent Camiinde Feltbi İzobozz polyester elyaf keçe ürünleri tercih edilmiştir.

Ses, Isı yalıtımı ve Akustik konusunda alternatiflerinden üstünlüğü ve sunduğu ek değerleriyle birlikte rakipsiz olan ürünlerimiz yüzyıllarca ayakta durması planlanan Akkent camiisinde tercih edilmiştir. Nesiller boyu ilk günkü gibi hizmet verecek olan Feltbi keçe ürünlerimiz hem dekoratif seçenekleri, hem akustikteki üstün değerleri hem de ısı yalıtımındaki eşsiz performansı sayesinde nesilden nesile aktarılacak olan miraslarımızın yalıtım ürünü olarak seçilmeye devam etmektedir.

Siz de %100 geri dönüşüm polyester elyaf keçelerimizi kullanarak bir sonraki nesillere kalıcı miraslar bırakabilirsiniz.

#feltbi #izobozz #keçe #yalıtım #sesyalıtımı #ısıyalıtımı #mantolama #dekorasyon #izolasyon #şapaltı #dışcephe #içcephe #akustik  #felt #feltinsulation  #nonwoven #insulation #ısı #ses #gaziantep #şahinbey #akkentcamii